Škola v prírode

V dňoch 24. až 28. apríla sa naši tretiaci zúčastnili vytúženej školy v prírode v Belianskych Tatrách v hoteli Magura.

Počasie nám síce neprialo, ale aj tak nám to neubralo na dobrej nálade. Žiaci spoznávali prírodu, orientáciu a určovanie svetových strán v lese. Navštívili sme Spišský hrad a Beliansku jaskyňu. Popoludnia a večery sme si spríjemňovali súťažami, zábavnými hrami a aktivitami zameranými na rozvoj kreativity, spolupráce, komunikácie, vytrvalosti a poriadkumilovnosti. Žiaci si prostredníctvom športových a vedomostných hier upevňovali vzťahy v kolektíve, rozvíjali svoju šikovnosť, talent a tvorivosť. Domov sme sa vrátili s množstvom zážitkov, na ktoré budeme ešte dlho spomínať.

Autor: Mgr. Miroslava Pamulová Rojková

skola v_prirode_2023      skola v_prirode_2023_2