Máj

"Ľúbim kvety, ľúbim vtáčky, každú hračku maličkú. Ale najviac zo všetkého ľúbim svoju mamičku."

 
Týmto milým veršíkom a samozrejme darčekom, ktorý sme si vyrobili sme potešili srdcia našich mamičiek. Máj je ďalším jarným mesiacom a tak sme sa venovali aj téme O živote zvierat a rastlín pri jazere a vysvetlili sme si dôležitosť včiel v prírode. Okrem toho sme pomyselne precestovali svet, nakukli sme do života Indiánov ci Afričanov. Na chvíľku sme sa stali malými Indiánmi s krásnymi čelenkami a nechýbala ani tvorba farebných africkych náramkov a náhrdelníkov. Využili sme teplé počasie na prechádzky či hry na ihrisku a záver mája nám priniesol umelecký zážitok. Ten nám prinieslo putovné divadlo Babadlo s predstavením: Sen jedného duba. 

Autor: Andrea Lajošová


Pondelok, 12 Jún 2023 20:41

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide