Vybíjaná

Po nútenej dvojročnej prestávke, ktorú zapríčinila pandémia, sa mohli žiaci tretieho a štvrtého ročníka stretnúť počas turnaja vo vybíjanej.

Najprv tretiaci a štvrtáci absolvovali vzájomné ročníkové vyradzovacie zápasy. Dňa 16.6.2023 sa v priestoroch našej telocvične konalo veľké finále, do ktorého postúpili 3 tretiacke triedy a 1 štvrtácka. Nakoniec si svojou húževnatosťou a bojovnosťou tretiaci prisvojili všetky výherné stupienky.

Víťazstvo si právom odniesla 3.A, druhé miesto patrí 3.C a na treťom mieste skončili žiaci 3.B triedy.

Všetci ukázali športového ducha a veľké nadšenie. Už teraz sme všetci zvedaví komu poputuje o rok výherný pohár.

Autor: Mgr. Lenka Hudák Pilipová

Piatok, 16 Jún 2023 14:34