Okresné kolo Slávik Slovenska

10. mája sa uskutočnilo v Košiciach okresné kolo súťaže v speve ľudových piesní – Slávik Slovenska.

 

Našu školu reprezentovali dve žiačky v dvoch kategóriách. Sme veľmi radi, že obidve získali umiestnenie, hoci konkurencia bola naozaj veľká. V druhej kategórii (žiaci 4. až 6. ročníka) získala bronzové miesto Nella Vargová z 5. B triedy a v tretej kategórii (žiaci 7. až 9. ročníka) sa na striebornom mieste umiestnila Natália Hurková z 8. A triedy. Hudobne ich na husliach sprevádzala naša bývala žiačka Andrea Gazdagová, za čo jej ďakujeme. Sme naozaj hrdí na dievčatá a vďační za reprezentáciu školy.


Autor: Mgr. Pavol Kacvinský


Streda, 10 Máj 2023 20:26

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide