Zašportuj si mamka, ocko

14.júna sa školské ihrisko zaplnilo našimi detičkami spolu s ich rodičmi, ktorých sme pozvali na športové popoludnie pod názvom Zašportuj si mamka, ocko. 

Rodičia si so svojimi deťmi "zmerali" sily v dvanástich rôznych disciplínach ako sú, hádzanie na terče, slalom, disciplíny na presnosť ci rýchlosť. Skákaním vo vreci sa vrátili do svojich detských čias, čo sa im veľmi páčilo. Na záver si deti pre rodičov pripravili dojímavú pesničku ako poďakovanie za ich obetavú starostlivosť. 

Autor: Andrea Lajošová

 

Streda, 14 Jún 2023 00:00

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide