Športový deň - 2. stupeň

Posledné dni tohto školského roka sme využili na aktívne strávený čas so svojimi žiakmi.


V piatok 23. júna si žiaci 9. ročníka v spolupráci s učiteľmi telesnej výchovy pripravili pre žiakov II. stupňa športový deň, ktorý bol súčasťou praktickej časti účelového cvičenia.


Disciplíny boli zamerané na kondíciu i šikovnosť našich žiakov, meral sa čas, dĺžka i počet... Individuálne sa súťažilo v týchto aktivitách: šprint, hod medicinbalom do diaľky, skok do piesku i do diaľky, štafeta, koníčky futbalovou loptou, krúženie s „hula-hop“, strely na florbalovú bránku, slalom s loptičkou a pod. Kolektívne si žiačky zahrali vybíjanú a basketbal.


V závere športového dňa sa uskutočnilo vyhodnotenie tak jednotlivcov ako aj družstiev v jednotlivých disciplínach. Skvelý deň plný dobrej nálady sme ukončili veľkým potleskom pre všetkých zúčastnených.

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová


Piatok, 23 Jún 2023 12:29

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide