Jesenná prechádzka

Príjemné jesenné počasie využili žiaci krúžkov „Výlety pre šikovné ruky“ a „Potulkovo“ na krásnu jesennú prechádzku v sobotu 7. októbra. Trasa viedla lipovo-morušovou alejou z Trsteného pri Hornáde až do Skároša.


Naskytol sa nám krásny výhľad na okolité obce i mesto Košice. Žiaci si vyskúšali aj svoju orientáciu v teréne a hľadali svoju obec, z ktorej pochádzajú. Sobotné dopoludnie sme si spríjemnili taktiež loptovými hrami. Následne sme sa presunuli do „Pohostinstva Kaštieľ“, kde pre nás bola pripravená chutná a voňavá pizza. S úsmevom na tvári sme sa vrátili späť do Valalík.

 

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová


Sobota, 07 Október 2023 16:53

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide