Exkurzia žiakov 6.ročníka

2. a 3. novembra absolvovali naši šiestaci exkurziu v Hanušovciach nad Topľou a v ZOO DOMe v centre envirovýchovy v Košiciach.

Hoci chladné, ale slnečné počasie sme využili na aktívny čas v archeoskanzene, kde si žiaci vyrobili prstienky, náramky i náhrdelníky. K dispozícii nám boli aj pivničné priestory s výkladom a zaujímavosťami života ľudí z doby stredoveku až po súčasnosť.

Upršaný deň sme strávili v Košiciach - envirovýchova žiakov poučila o živote plazov našej planéty. Pri stretnutí so živým tvorom patriacim do kategórie "plazy" nechýbala našim žiakom odvaha pocítiť chladné telo - hada. Dopoludnie plné informácií sme si spestrili v cukrárni skvelým zákuskom a teplým nápojom.

Autor: Mgr. Martina Pahulyiová

Štvrtok, 02 November 2023 10:23