Svetový deň zdravej výživy

Žiaci 1. stupňa našej ZŠ si pripomenuli Svetový deň zdravej výživy, ktorý je 16.októbra.


Počas celého týždňa si žiaci v jednotlivých triedach doniesli zdravú desiatu v desiatovom boxe o ktorej sa rozprávali, triedili potraviny na zdravé a menej zdravé, vyrábali projekt na tému – Zdravá výživa, robili si ochutnávky pomazánok alebo ovocných tanierov a pod. Spoločne so žiakmi sme sa rozprávali o tom, aké je dôležité sa zdravo stravovať a prijímať denne dostatok vitamínov. 


Autor: Mgr. Gabriela Kedžuchová


Pondelok, 16 Október 2023 12:17

Copyright © 2024 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, t.c.: 055 30 99 885 www.zsvalaliky.sk

Webdesign by Yurayqo | Support by XEON.SK | XHTML & CSS Valide