Aktuálny školský rok

Deň sv. Valentína

Február
2020

Sviatok sv. Valentína je spätý s vyznávaním lásky, priazne a náklonnosti k niekomu, kto je nášmu srdcu veľmi blízky.

čítaj ďalej... : Deň sv. Valentína

Lyžiarsky výcvik

Február
2020

Prvý februárový týždeň sa niesol pre našich siedmakov v znamení snehu, lyží a čerstvého vzduchu. Školské lavice vymenili za lyže a snehom zasnežený svah.

čítaj ďalej... : Lyžiarsky výcvik

Karneval

2020

Karnevalová zábava sa konala 31.1. 2020. Zabávali sa všetci žiaci z 1.stupňa.

čítaj ďalej... : Karneval

Mladý kuchárik

2020

Prvý polrok činnosti nášho záujmového krúžku „Mladý kuchárik“ máme úspešne za sebou. Kuchtili sme pravidelne v piatok po 6. vyučovacej hodine v našej dobre zariadenej kuchynke.

čítaj ďalej... : Mladý kuchárik

Výchovný deň

2020

Dňa 31. januára 2020 sa na našej škole uskutočnili pod záštitou Compass Together o.z. pre žiakov na veľmi zaujímavé a aktuálne témy – kyberšikana, bezpečné využívanie sociálnych sietí, prevencia užívania drog, alkoholu, problematika fajčenia a iné.

čítaj ďalej... : Výchovný deň

Copyright © 2020 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.