Aktuálny školský rok

Letný tábor (1.stupeň)

Júl
2017

Aj tento školský rok sme usporiadali pre deti prvého stupňa Letný tábor. Bol to už 7. ročník. Každý rok sa tešíme stále väčšej účasti spokojných detí.

čítaj ďalej... : Letný tábor (1.stupeň)

Rozlúčka s deviatakmi

2017

Niečo sa končí a niečo iné začína. Tak sa skončil pre našich žiakov aj ďalší školský rok.

čítaj ďalej... : Rozlúčka s deviatakmi

Školský výlet - Kapušiansky hrad - 6.B, 7.A, 7.B

....

čítaj ďalej... : Školský výlet - Kapušiansky hrad - 6.B, 7.A, 7.B

Školský výlet – 5. a 7. ročník

2017

„Prší, prší len sa leje...“ takto sa začal náš prvý deň školských výletov, ktorý napokon dopadol vynikajúco. Počasie sa upokojilo a my sme sa mohli vydať na cestu za vojenským dobrodružstvom... 26. júna sme navštívili Vojenskú leteckú základňu – Vrtuľníkové krídlo generálplukovníka Jána Ambruša v Prešove.

čítaj ďalej... : Školský výlet – 5. a 7. ročník

Deviatacky školský výlet

2017

Vraví sa: „ Najprv práca- potom pláca.“ A v duchu tohto starého porekadla triedne učiteľky deviatakov pripravili pre svojich žiakov nezabudnuteľný školský výlet - ako odmenu za ich prácu počas celého školského roka.

čítaj ďalej... : Deviatacky školský výlet

Copyright © 2017 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.
Zakladna skola Valaliky, Hlavna 165, 044 13 Valaliky, zsvalaliky@gmail.com , t.c.: 055 6999 885 www.zsvalaliky.sk