ŠKD: Aktuálny školský rok

December

V decembri sme si v školskom klube detí užívali krásny adventný čas spievaním vianočných pesničiek. A nie len to.

čítaj ďalej... : December

November

V mesiaci november sme sa ponorili do hĺbky podmorského sveta, v ktorom sme spoznávali rôzne druhy morských živočíchov a iných zaujímavosti.

čítaj ďalej... : November

Október

"Natrhám kvety pod lesom na stráni, Vám starí rodičia, kytičku dám do dlaní. Nech sa vám predĺži životná púť, želá to zo srdca Vaša vnučka a vnuk."

čítaj ďalej... : Október

Tekvičková párty

2022

V októbri nás nikdy neminie obľúbená akcia: Tekvičková párty, na ktorej sa poriadne zabávajú rôzne masky a kostýmy.

čítaj ďalej... : Tekvičková párty

Návšteva Steel parku v Košiciach

2022
Žiaci zo školského klubu detí navštívili Steel park v Košiciach, kde mali možnosť vidieť stálu expozíciu o vede a výskume.

čítaj ďalej... : Návšteva Steel parku v Košiciach

Viac článkov...

Copyright © 2023 Základná škola, Hlavná 165, Valaliky. Všetky práva vyhradené.