Školské akcie 2016/2017

Letný tábor (1.stupeň)

Júl
2017

Aj tento školský rok sme usporiadali pre deti prvého stupňa Letný tábor. Bol to už 7. ročník. Každý rok sa tešíme stále väčšej účasti spokojných detí.

čítaj ďalej... : Letný tábor (1.stupeň)

Letný tábor v Rajeckej doline (2.stupeň)

Júl
2017

V dňoch 3.7. až 8.7.2017  skupina 26 žiakov druhého stupňa našej školy  podnikla svoje letné dobrodružstvo a vybrala sa objavovať krásy Rajeckej doliny. Počas jedného týždňa sme boli ubytovaní v malebnom horskom hoteli blízko obce Kunerád. Krásne prostredie, príjemní ľudia a množstvo zážitkov asi najlepšie vystihujú tento veľmi príjemný začiatok letných prázdnin.

čítaj ďalej... : Letný tábor v Rajeckej doline (2.stupeň)

Rozlúčka s deviatakmi

2017

Niečo sa končí a niečo iné začína. Tak sa skončil pre našich žiakov aj ďalší školský rok.

čítaj ďalej... : Rozlúčka s deviatakmi

Školský výlet - Kapušiansky hrad

2017

Ako zakončenie tohto školského roku sa tri triedy - 7.A, 7.B a 6.B rozhodli, že pôjdu na Kapušiansky hrad.

čítaj ďalej... : Školský výlet - Kapušiansky hrad

Školský výlet – 5. a 7. ročník

2017

„Prší, prší len sa leje...“ takto sa začal náš prvý deň školských výletov, ktorý napokon dopadol vynikajúco. Počasie sa upokojilo a my sme sa mohli vydať na cestu za vojenským dobrodružstvom... 26. júna sme navštívili Vojenskú leteckú základňu – Vrtuľníkové krídlo generálplukovníka Jána Ambruša v Prešove.

čítaj ďalej... : Školský výlet – 5. a 7. ročník